Chystáte se na rodinný výlet autem?

9.7. 2020usmev223x0

Léto je čas dovolených a vzhledem k momentální situaci na jaře 2020 většina z nás zvolí dovolenou v Čechách, případně v dalších Evropských zemích. Dlouhá jízda s dětmi v autě do cílové destinace může být ale velmi náročná. Proto jsme pro Vás připravili pár skvělých tipů na autodoplňky, které by Vám v autě určitě neměly chybět! 

Jako první určitě každého napadne autosedačka, protože bezpečnost je na prvním místě. Menším holčičkám by se určitě líbila autosedačka Frozen, na které jsou oblíbené sestry Anna a Elsa z disneyovské pohádky Ledové království. Pro ty větší doporučujeme podsedák do auta s potiskem Mimoňů, který je vhodný i pro kluky. Pro ty menší uličníky tu máme dětskou autosedačku s motivem z filmu Auta. 

Další praktickou pomůckou jsou určitě clony do okna auta. Stínítka mohou mít podobu sluneční clony nebo můžete zvolit pevnější variantu v podobě rolety. Stínidla do oken i rolety do auta jsou určitě skvělým pomocníkem, díky kterému nebude sluníčko děti oslňovat. A Vy nebudete muset celou cestu poslouchat: “Mamííííí, já nic nevidím, svítí mi to do očí.” 

Jednou z nejdůležitějších částí výletu je rozhodně svačinka. A jak jinak ji při letních pařácích udržet čerstvou než v termo chladící tašce. Chladící taška udrží teplotu jídla po dlouhou dobu, takže jestli si chcete po cestě dopřát studenou limonádu nebo svačinu, určitě ji nenechávejte zteplat za rozpálenými okny auta. 

Skvělým pomocníkem jsou také cestovní stolečky pro děti, které jednoduše nasadíte a dítě tak může svačit třeba i za jízdy. U nás najdete cestovní stolek pro kluky s motivem Aut nebo ve verzi s Ledovým královstvím, která je oblíbená u holčiček. 

Kapsář, který se upevní za přední sedadlo pojme spoustu drobností a zabrání ušpinění sedadla. Za přední sedadlo se dá připevnit i držák na tablet. Tablet je na cesty dokonalý společník, protože cesta při sledování pohádek uteče opravdu rychle.
A protože občas ani stolek do auta nezabrání spoušti, je dobré si sedačky potáhnou ochrannými potahy do auta. A obrnit se pevnými nervy na cestu! 

Přejeme Vám krásnou dovolenou a spousty bezpečně najetých kilometrů!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Články a tipy od Holek za volantem
  • Kategorie