Mytí auta s kojotem

26.5. 2020Lenka532x0

Značka Coyote vznikla v roce 1998 v továrně Lybar, kde se pár nadšenců do aut rozhodlo vytvořit novou českou řadu autokosmetiky. Do povědomí se dostala sloganem UMEJ SI TO se symbolem prasátka. Vlajkové produkty této značky jsou Glykosol, Silkal a Konkor. V současné době zahrnuje značka Coyote širokou škálu výrobků a lidé, kteří byli u vývoje a uvedení značky COYOTE na trh, neustále pracují na jejím rozvoji.

MYTÍ AUTA S COYOTEM je tak snadné … It´s Easy

Mytí vozu začínáme karoserií a koly, tedy exteriérem. Začneme čističem Coyote Wheel cleaner RED Čistič disků kol 500 ml, který má tu vlastnost, že zčervená, když je čas ho omýt. Kartáč od firmy Bottari na čištění disků kol pomůže v těžko dostupných místech. Následně před použitím autošamponu je dobré opláchnout karoserii proudem vody. Na karoserii použijeme Coyote Autošampon 500ml nebo Coyote Autošampon s karnaubským voskem, který karoserii auta umyje a zároveň naleští. K mytí použijeme utěrku z mikrovlákna, houbu nebo mycí rukavici. Pokud je v létě auto hodně znečištěné od hmyzu, použijeme perfektní přípravek na jeho odstranění Coyote Odstraňovač hmyzu MR 500 ml. Následuje očista skel, na něž naneseme malé množství pěny Window cleaner a necháme působit asi 20 sekund. Potom utřeme do sucha.

Nadstandartní péči oknům dáme v podobě tekutých stěračů. Na leštění karoserie použijeme leštěnku podle stáří laku, je to leštěnka buď na nové a metalické laky nebo leštěnka na staré laky. Venkovní plasty a pneumatiky krásně vyživí a navrátí jim původní vzhled oblíbený Oživovač pneumatik a plastů.

Jestliže chceme auto umýt úplně celé, tedy i s motorem, tak i na to Coyote myslel přípravkem na mytí motorů. Je to silný a účinný přípravek, který rychle a dokonale odstraňuje špínu a mastnotu z čištěných povrchů. Navíc je biologicky odbouratelný. Aplikujeme ho v malém množství na čištěnou plochu a po 5-10 minutách přípravek opláchneme čistou vodou.

A můžeme přejít k čištění interiéru. Základem je důkladné vysátí vozu. Na čalounění použijeme pěnový čistič. Na kokpit se můžeme rozhodnout mezi přípravky s různými druhy vůní nebo můžeme použít aktivní čistič plastů, který chrání a čistí plasty. Pro dosažení matného efektu použijeme Cockpit spray s matným efektem. A do přihrádky palubní desky jsou super ubrousky na ruce, sklo nebo kokpit.

Na závěr je dobré zmínit, že s Coyotem doplníme všechny možné provozní kapaliny, ať už to jsou kapaliny do ostřikovačů, jak letní tak i zimní, kapaliny do chladiče nebo brzdové kapaliny. Pod značkou Coyote také najdeme celou paletu maziv, které slouží k údržbě vozu, nejen na začátku zmíněný Silkal nebo Konkor.

A aby to nebylo málo, pro lepší vidění si můžeme pořídit polarizační brýle Coyote, které jsou pro řidiče opravdu nepostradatelné. Kdo totiž jednou zkusí polarizační brýle Coyote Vision, jiné už nechce :-).

Tak vidíte. Je to opravdu snadné. It´s Easy.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Články a tipy od Holek za volantem
  • Kategorie